Golf męski, który pasuje do każdego mężczyzny

Golf to ubranie bardzo wygodne, pasujące na wiele okazji. Każdemu mężczyźnie doda uroku, elegancji. Kojarzy się nieodłącznie z intelektem, szykiem i ale też swobodą, bezpieczeństwem. Nadaje się na chłodne dni, bardziej oficjalne spotkania. Można powiedzieć, że jest uniwersalny i zawsze w modzie – niezależnie od wieku i wyglądu noszącego.

GOLF NA CO DZIEŃ

Golf może być idealnym dopełnieniem codziennego ubioru. Zamiast zwykłego swetra do dżinsów, można przecież założyć coś innego. Taka stylizacja, nie dość, że wygodna, będzie jeszcze bardzo modna i przyjemna estetycznie – pod warunkiem dobrania odpowiedniej kolorystyki. Golf sprawdzi się świetnie na luźnym wypadzie ze znajomymi, w pracy, a także na randce. Wysoki kołnierz zwraca uwagę, może zwiększać poczucie bezpieczeństwa, może też się przydać w przypadku, gdy chcemy szyję zakryć – np. z powodu choroby, uczulenia. Aż trudno uwierzyć, że tak niepozorna część ubioru może mieć aż tyle zastosowań!

GOLFY SPORTOWE

Istnieją również golfy przystosowane do uprawiania sportu – są one szyte z przewiewnych tkanin, które łatwo dopasowują się do kształtu ciała. Są idealne do jazdy na rowerze, uprawiania joggingu, czy nordic walkingu. Dobrym wyborem mogą okazać się golfy rozpinane – ta opcja przyda się, gdy się zgrzejemy, ułatwi także zdejmowanie. Zwykłe golfy sprawdzą się zimą, zwalniają wtedy z konieczności noszenia szalika, co bywa istotne przy uprawianiu sportu.

GOLF MĘSKI POD MARYNARKĘ

Golf męski pasuje do wszystkiego!

W Polsce noszenie golfu pod marynarkę upowszechniło się w latach sześćdziesiątych wraz z pojawieniem się na scenie muzycznej grupy The Beatles. Jest to strój pasujący do specjalnych okazji: na bankiet, uroczystości rodzinne czy wśród znajomych. Może być też oficjalnym ubiorem do pracy (szkoły, muzeum, teatru, czy innych miejsc, które wymagają nienagannej prezencji). Taki ubiór dodaje elegancji i powagi, a także (jeśli jest dobrze dobrany) uwydatni silną budowę ciała. Nie jest też sztywny jak marynarka do zwykłej koszulki lub garnitur – podkreśla indywidualizm i stylowość osoby, która go nosi.

JAKI I DLA KOGO?

Tak naprawdę golf pasuje do każdego rodzaju sylwetki. Ważnym aspektem, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę jest kolor. Jeśli planujemy połączyć golf z jeansami, wybierzmy taki odcień, który nie gryzie się z nimi. Uniwersalnym wyborem jest bezwarunkowo czerń. Do marynarki nadadzą się golfy w kolorze brązowym, beżowym, zielonym. Warto pamiętać, że odcień nie może kontrastować z marynarką i odwracać od niej uwagi – golf ma stanowić ciekawe dopełnienie tego stroju. Pod żadnym pozorem nie wybierajmy do marynarki rozpinanych golfów. Nie będzie to zbyt estetyczne zestawienie.

 

 

Jeśli chcesz zaimponować znajomym, poczuć się pewniej i nosić się oryginalnie, golf okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko doda stylu, sprawdzi się też jako uniwersalne ubranie, pasujące na każdą okazję. Z kolei golf męski pod marynarkę zawsze będzie kojarzył się z inteligencją, tajemniczością i dobrym gustem. Podkreśla także pozycję społeczną, ambicje. Jest ubiorem dla urodzonych liderów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *